Series
Ratings
30- SkinsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Deadman WonderlandRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- DIABOLIK LOVERS MORE, BLOODRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- DIABOLIK LOVERSRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.0- 원피스 4기Rated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 2.0