Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0
3 GenerationsRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5