Titles you rated
HorimiyaRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5