Series
Ratings
50
A Song to the SunRated ★ 4.5- Honey and CloverRated ★ 3.5
- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 3.0- 魔王Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 2.5
Orange DaysRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5
JinRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0
HERORated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0