Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
What the HealthRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
HealRated ★ 3.5
The King's LettersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The UpsideRated ★ 3.0
LaggiesRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
GivenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Family in the BubbleRated ★ 3.5