Movies
Ratings
94
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
FluRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 1.0