Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0