Movies
Ratings
325
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Free BirdsRated ★ 4.0