Series
Ratings
85
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
24 Live Another DayRated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.5