Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5