Movies
Ratings
21
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 0.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 0.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0