Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5