Titles you rated
HomefrontRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
StarbuckRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
RadiusRated ★ 4.0