Movies
Ratings
66
Kick-AssRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0