Titles you rated
PastaRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0