Movies
Ratings
57
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0