Series
Ratings
108
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Game Development GirlsRated ★ 1.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5