Series
Ratings
20
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
City HunterRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5