Movies
Ratings
271
Areum MarriedRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SylviaRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Play It Again, SamRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Raging BullRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0- Gridman UniverseRated ★ 3.0