Movies
Ratings
38
Marine BoyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0