Titles you rated
HouseRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0