Movies
Ratings
47
Man of SteelRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Small SoldiersRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5