Titles you rated
- WishRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5