Titles you rated
The RoadRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
VacationRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The RunawaysRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5