Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0