Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0