Titles you rated
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Brothers GrimmRated ★ 1.0
The Great WallRated ★ 2.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Company of HeroesRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 1.5
Who Am IRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.5
xXx: State of the UnionRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 1.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 2.0
The Transporter RefueledRated ★ 0.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 2.0