Series
Ratings
39
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0