Movies
Ratings
283
The Flowers of WarRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
SplashRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0