Titles you rated
LifeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0- OrangeRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0