Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0