Series
Ratings
14
Reply 1988Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0