Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5