Movies
Ratings
270
Honest CandidateRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 1.5
ExitRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5