Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.0- AjinRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0