Series
Ratings
138- The History of UsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
WongyeongRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
- Umino HajimariRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.5