Series
Ratings
87
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5