Titles you rated
ConclaveRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The PlotRated ★ 1.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
A Year-end MedleyRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
RRRRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0