Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
StartUpRated ★ 3.5