Series
Ratings
15- Damn Good CompanyRated ★ 0.5
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0