Movies
Ratings
210 3 IdiotsRated ★ 2.5 3 IdiotsRated ★ 2.5
 Remember the TitansRated ★ 3.0 Remember the TitansRated ★ 3.0
 Architecture 101Rated ★ 3.0 Architecture 101Rated ★ 3.0
 Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5 Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
 Death BellRated ★ 2.5 Death BellRated ★ 2.5
 CinderellaRated ★ 5.0 CinderellaRated ★ 5.0
 Coach CarterRated ★ 3.5 Coach CarterRated ★ 3.5
 Love WreckedRated ★ 4.0 Love WreckedRated ★ 4.0
 Let Me InRated ★ 3.0 Let Me InRated ★ 3.0
 Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0 Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
 New in TownRated ★ 3.5 New in TownRated ★ 3.5
 Let the Right One InRated ★ 3.0 Let the Right One InRated ★ 3.0
 The ConjuringRated ★ 2.5 The ConjuringRated ★ 2.5
 Child's PlayRated ★ 3.0 Child's PlayRated ★ 3.0
 Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0 Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
 Fermat's RoomRated ★ 3.5 Fermat's RoomRated ★ 3.5
 Paranormal ActivityRated ★ 3.0 Paranormal ActivityRated ★ 3.0
 Marie AntoinetteRated ★ 3.5 Marie AntoinetteRated ★ 3.5
 Gulliver's TravelsRated ★ 3.5 Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
 The MatrixRated ★ 3.0 The MatrixRated ★ 3.0