Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5