Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.0
Romance in the RainRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.5