Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0