Titles you rated
After the StormRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
KidnapRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0