Titles you rated
MotherRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0