Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
School 4Rated ★ 5.0- School 3Rated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0- School 2Rated ★ 5.0
- School Season 1Rated ★ 5.0
Pure in HeartRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0