Titles you rated
Dear HongrangRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5