Movies
Ratings
50
Back to the FutureRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0