Series
Ratings
17
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0